2016-20172015-20162014-20152013-20142012-20132011-20122010-20112009-20102008-20092007-20082006-20072005-20062004-20052003-20042002-2003
Nr. Nume si Prenume Clasa Subiect Medal LOT
1 Andrei Cosmin 11 Fizica Aur Calificat
2 Chiosa Ionel-Emilian 9 Fizica Aur
3 Ciocan Antonie 11 Matematica Aur Calificat
4 Constantinescu Andrei Costin 12 Informatica Aur Calificat
5 Cotruț Petru 11 Fizica Aur Calificat
6 Cuturela Lenca 10 Matematica Aur Calificat
7 Dima Ileana 9 Fizica Aur
8 Doica Mihnea 11 Matematica Aur Calificat
9 Dolteanu Ștefan 10 Fizica Aur Calificat
10 Dondera Alin 11 Matematica Aur
11 Drăgoi Sabina 10 Fizica Aur Calificat
12 Drăgulescu Anca 12 Fizica Aur Calificat
13 Drăgulescu Anca 12 Astronomie si Astrofizica Aur Calificat
14 Eftime Andrei Horațiu 11 Astronomie si Astrofizica Aur Calificat
15 Ficiu Bogdan 11 Matematica Aur Calificat
16 Georgescu Laura 10 Informatica Aur
17 Iacob Radu 9 Matematica Aur
18 Ignat Marius 10 Fizica Aur Calificat
19 Lungu Valentinian Mihai 12 Astronomie si Astrofizica Aur Calificat
20 Lungu Valentinian Mihai 12 Fizica Aur Calificat
21 Marian Darius 12 Informatica Aur Calificat
22 Mone Mihail-Iulian 11 Astronomie si Astrofizica Aur
23 Moroianu Theodor Pierre 10 Informatica Aur Calificat
24 Radu Răzvan Octavian 12 Fizica Aur Calificat
25 Vasile Mihai 9 Fizica Aur
26 Vlad Ariana Dalia 9 Fizica Aur
27 Andrei Cosmin 11 Astronomie si Astrofizica Argint Calificat
28 Bercaru Ana 10 Matematica Argint
29 Borza Maria Cristina 10 Informatica Argint
30 Calin Anton Cristian 10 Matematica Argint
31 Cercelescu Serban-Ion 9 Informatica Argint
32 Chirita Denis 9 Matematica Argint
33 Codreanu Ștefan 12 Fizica Argint
34 Cotruț Petru 11 Astronomie si Astrofizica Argint
35 Crutan Eva 9 Matematica Argint Calificat
36 Dima Ileana 9 Astronomie si Astrofizica Argint Calificat
37 Dimofte Mara 12 Astronomie si Astrofizica Argint Calificat
38 Eftime Andrei Horațiu 11 Fizica Argint Calificat
39 Griguta Andreea Denisa 12 Astronomie si Astrofizica Argint
40 Grozavescu Rares Dimitriu 10 Astronomie si Astrofizica Argint
41 Iaru Ioana 12 Matematica Argint
42 Iosif Theodor 9 Fizica Argint
43 Iosif Theodor 9 Astronomie si Astrofizica Argint
44 Minea Bogdan 11 TIC Argint
45 Morecut Andreea 10 Matematica Argint
46 Mucenic Bogdan 11 Informatica Argint
47 Mustatea Radu 11 Matematica Argint
48 Nicolae Andrei Ioan 10 Matematica Argint Calificat
49 Pantea Andrei 9 Matematica Argint Calificat
50 Picu George 9 Matematica Argint Calificat
51 Plopeanu Tudor 11 Matematica Argint
52 Pogonariu Radu 9 Informatica Argint
53 Popa Stefan Cristian 11 Matematica Argint Calificat
54 Predoi Silviu Adrian 11 Fizica Argint Calificat
55 Puscasu Felix 10 Informatica Argint
56 Rosca Vlad 10 Astronomie si Astrofizica Argint Calificat
57 Stanciu Andrei Cristian 12 Informatica Argint Calificat
58 Teodorescu Ioana 12 Matematica Argint Calificat
59 Andreica Radu 11 Matematica Bronz
60 Anghel Anca 11 Informatica Bronz
61 Bichir Dan 11 Matematica Bronz
62 Bosinta Alexandru 11 Matematica Bronz
63 Buică Dănuț Gabriel 12 Fizica Bronz
64 Ciuculescu Mihai Eduard 10 Astronomie si Astrofizica Bronz
65 Dima Clara Maria 10 Astronomie si Astrofizica Bronz
66 Dobre Bogdan Mihai 12 Informatica Bronz
67 Dolteanu Ștefan 10 Astronomie si Astrofizica Bronz
68 Drăgoi Sabina 10 Astronomie si Astrofizica Bronz
69 Enache Adelina 11 Informatica Bronz
70 Gavrila Cosmin 10 Matematica Bronz
71 Gradu Paula 12 Matematica Bronz
72 Grogovan Dragos 10 Astronomie si Astrofizica Bronz
73 Ignat Marius 10 Astronomie si Astrofizica Bronz
74 Ionescu Victor Razvan 10 Informatica Bronz
75 Mihalcu Alexandru 12 Matematica Bronz
76 Nicolae Ioan Andrei 10 Informatica Bronz
77 Plopeanu Tudor 11 Fizica Bronz
78 Predoi Silviu Adrian 11 Astronomie si Astrofizica Bronz
79 Profir Calin 10 Astronomie si Astrofizica Bronz
80 Smarandache Vlad-Mihai 12 Fizica Bronz
81 Stelea Ioana Andreea 10 Astronomie si Astrofizica Bronz Calificat
82 Teodorescu Antonio 9 Matematica Bronz
83 Tudose Stefan 12 Matematica Bronz Calificat
84 Turmacu Valentina 9 Astronomie si Astrofizica Bronz
85 Weng Mihai 10 Matematica Bronz
86 Angheliu Mihai Andru 11 Chimie Mentiune
87 Dima Alexandra 12 Chimie Mentiune Calificat
88 Frasineanu Anca 11 Chimie Mentiune Calificat
89 Oprea Ioana 9 Chimie Mentiune
90 Ungureanu Daniel 11 Chimie Mentiune Calificat
91 Vatasescu Vlad 9 Chimie Mentiune
92 Bulata Andrei Dan 11 Chimie Mentiune Speciala
93 Craescu Cristina Valentina 11 Chimie Mentiune Speciala Calificat
94 Hendoreanu Ana Daria 10 Chimie Mentiune Speciala
95 Predilă Andreea-Georgia 12 Chimie Mentiune Speciala
96 Stan Teodora 9 Chimie Premiul I Calificat
97 Smarandache Vlad 12 Chimie Premiul III
 Nr. Nume si Prenume Disciplina Medalie LOT
1 Andrei Cosmin Fizica + Astro Argint
Aur
Calificat
Calificat
2 Andronache Teodor Andrei Matematica Aur Calificat
3 Anghel Anca Informatica Argint
4 Badea Alexandru Ioan Matematica Argint
5 Bichir Dan Victor Matematica Argint
6 Buică Dănuţ – Gabriel Fizica Aur Calificat
7 Calitescu Mihai Gabriel Fizica Bronz
8 Chirea Miruna – Maria Astro Bronz
9 Chirlomez Emma Andreea Chimie Mentiune
10 Ciocan Antonie Matematica Bronz
11 Ciuculescu Eduard Astro Aur
12 Cobzaru Raluca Ioana Matematica Argint Calificat
13 Codreanu Ştefan Fizica + Astro Argint
14 Cojocariu Sebastian Matematica Argint
15 Constantinescu Andrei Costin Informatica Aur Calificat
16 Cotrut Petru Fizica + Astro Aur
Argint
Calificat
17 Craescu Cristina Valentina Chimie Mentiune
18 Cretu Tudor Costel Fizica + Astro Argint
Aur
Calificat
Calificat
19 Cuturela Lenca Matematica Aur Calificat
20 Damian Dorel Matematica Argint
21 Dima Alexandra Chimie + Earth Science Premiul II Calificat
22 Dima Clara Maria Matematica + Astro Aur
23 Dimofte Mara Fizica + Astro Aur
Bronz
24 Doica Mihnea Gabriel Matematica Aur Calificat
25 Dolteanu Stefan Fizica + Astro Argint
Bronz
26 Dondera Alin Eugen Matematica Bronz
27 Dragoi Sabina Fizica + Astro Argint
Bronz
28 Drăgulescu Anca Fizica + Astro Aur
Bronz
Calificat
Calificat
29 Eftime Andrei Horatiu Fizica + Astro Argint
Argint
Calificat
Calificat
30 Eniceicu Calificatn Stefan Fizica + Astro Aur
Argint
Calificat
Calificat
31 Ficiu Bogdan Matematica Argint Calificat
32 Frasineanu Anca Gabriela Chimie Mentiune
33 Gavrila Mihai Cosmin Matematica Argint
34 Georgescu Laura Informatica + Matematica Aur Calificat
35 Gorgovan Dragos-Ioan Astro Bronz
36 Graur Andrei Matematica Aur Calificat
37 Griguţa Andreea-Denisa Fizica + Astro Argint
Argint
Calificat
38 Grozavescu Rares-Dimitrie Fizica + Astro Bronz
39 Iaru Ioana-Victoria Matematica Aur
40 Ignat Marius Fizica + Astro Argint
Bronz
41 Iliescu Andrei Chimie Premiul I Calificat
42 Jidovin Cristina Matematica Bronz
43 Lucescu Theodor Razvan Matematica Aur Calificat
44 Lungu Valentinian – Mihai Fizica + Astro Aur
Aur
Calificat
Calificat
45 Marian Calificatrius Informatica Bronz Calificat
46 Mihalcu Alexandru Matematica Argint
47 Minea Bogdan TIC Argint
48 Morecut Andreea-Bianca Matematica Bronz
49 Mustatea Radu Ioan Matematica Argint Calificat
50 Neacsu Mihai Alin Matematica Argint
51 Nicolae Ioan-Andrei Matematica + Informatica Argint
Aur
Calificat
52 Patrascanu Casian Informatica + Matematica Bronz
53 Petan Paul Andrei Fizica + Astro Aur
Argint
Calificat
54 Piturlea Andrei-Cristian Chimie Mentiune
55 Plopeanu Tudor Matematica + Fizica Aur
Bronz
Calificat
56 Popa Ovidiu Mihai Fizica Argint Calificat
57 Popa Stefan Cristian Matematica Aur
58 Potecu Vlad Andrei Matematica Bronz
59 Predoi Silviu Adrian Fizica + Astro Aur
Bronz
Calificat
60 Profir Calin Astro Bronz
61 Radu Răzvan – Octavian Fizica + Astro Aur
Argint
Calificat
Calificat
62 Raduc Andrei Catalin Fizica + Astro Aur
Aur
Calificat
Calificat
63 Raveanu Robert Iulian Fizica + Astro Aur Calificat
64 Rosca Vlad Fizica + Astro Argint
Bronz
65 Safavi-Zadeh Calificatniel Chimie Mentiune
66 Smarandache Vlad Chimie + Earth Science Mentiune Calificat
67 Stanciu Andrei – Cristian Informatica Argint
68 Stanescu Malin Octavian Astro Bronz Calificat
69 Stanisor Stefan Matematica Bronz
70 Stelea Ioana Ruxandra Astro Argint
71 Stoienescu Paul Ioan Matematica Bronz
72 Teodorescu Ioana Alexandra Matematica Argint Calificat
73 Teodorescu Lavinia Chimie Mentiune
74 Tonea Ruxandra Fizica + Astro Argint
75 Tudose Ştefan-Rareş Matematica Bronz
76 Udrea Andrei-Razvan Chimie Mentiune
77 Ungureanu Daniel Chimie Premiul III Calificat
78 Velicu Maria Chimie Mentiune Calificat
79 Wildenberg Nathan Informatica Argint
80 Zloteanu Anastasia Informatica Bronz
81 Zota Sichlinde-Ionela Chimie Mentiune
 Nr. Nume si Prenume Disciplina Medalie LOT
1 ANDREI COSMIN Fizica
Astronomie
Argint
Aur
Calificat LOT
2 ANDREICA RADU ADRIAN Matematica Argint
3 ANDRONACHE TEODOR ANDREI Matematica Aur Calificat LOT
4 BOCANU MARIUS – IOAN Matematica Aur Calificat LOT
5 BUICĂ DĂNUT GABRIEL Fizica Aur Calificat LOT
6 CHIREA MIRUNA-MARIA Astronomie Bronz
8 CHRISTESCU MATEI – ŞERBAN Matematica
Informatica
Argint
Bronz
10 CIOCAN ANTONIE Matematica Aur
11 COBZARU RALUCA IOANA Matematica Aur
12 CODREANU A. STEFAN Fizica
Astronomie
Aur
Bronz
Calificat LOT
13 COJOCARIU SEBASTIAN Matematica Aur
14 CONSTANTINESCU ANDREI COSTIN Informatica Aur Calificat LOT
15 COTRUT PETRU Fizica
Astronomie
Aur
Bronz
17 CRETU TUDOR COSTEL Fizica
Astronomie
Aur
Aur
Calificat LOT
18 DAMIAN DOREL Matematica Bronz
19 DIACONU SIMONA Matematica Aur Calificat LOT
21 DIMOFTE MARA Astronomie Argint
23 DOBRE BOGDAN MIHAI Informatica Argint
24 DOICA MIHNEA GABRIEL Matematica Aur Calificat LOT
26 DRĂGULESCU ANCA Fizica
Astronomie
Aur
Aur
Calificat LOT
27 EFTIME ANDREI HORATIU Fizica
Astronomie
Matematica
Bronz
Aur
Bronz
Calificat LOT
28 ENACHE ADELINA Informatica Argint
29 ENESCU TUDOR Informatica Aur
30 ENICEICU DAN STEFAN Fizica
Astronomie
Aur
Aur
Calificat LOT
32 FICIU BOGDAN Matematica Argint
33 FILIP ALEXANDRU CATALIN Matematica Argint
36 FRUNZĂ CRISTIAN ALEXANDRU Fizica Aur Calificat LOT
37 GĂITAN S. GABRIEL Fizica Aur Calificat LOT
38 GAVRILESCU MARIUS Informatica Argint Calificat LOT
39 GEORGESCU ANA Astronomie Bronz
40 GRADU PAULA NICOLETA Matematica Bronz
41 GRAUR ANDREI Matematica Aur Calificat LOT
42 GRIGUTA ANDREEA DENISA Fizica
Astronomie
Argint
Bronz
Calificat LOT
43 GRIGUTA D.M. VLAD MARIUS Astronomie Argint
44 HĂRŞAN VALENTIN-MARIUS Informatica Aur Calificat LOT
48 IVAN MARIA – ROMINA Matematica Argint Calificat LOT
51 JIDOVIN CRISTINA Matematica Argint
52 LUCESCU PATRICK – MATEI Matematica Bronz
53 LUCESCU THEODOR-RAZVAN Matematica Argint Calificat LOT
54 LUNGU VALENTINIAN MIHAI Fizica
Astronomie
Aur
Argint
Calificat LOT
55 MARIAN DARIUS Informatica Aur Calificat LOT
56 MARIN TIBERIU Informatica Bronz
57 MIHALCU ALEXANDRU Matematica Argint Calificat LOT
60 MOROŞANU ROBERT VLĂDUŢ Matematica Aur
61 MUCENIC BOGDAN Informatica Aur
62 MUSTATEA RADU IOAN Matematica
Informatica
Argint
Argint
Calificat LOT
64 NICOLĂESCU VLAD – ANDREI Matematica Bronz
65 NIŢU IULIANA – CAMELIA Fizica
Astronomie
Bronz
Aur
Calificat LOT
66 ONCESCU Ş.I. ANDREEA – MARIA Fizica
Astronomie
Argint
Bronz
Calificat LOT
69 POPA OVIDIU MIHAI Fizica
Astronomie
Argint
Argint
Calificat LOT
70 POPA STEFAN CRISTIAN Matematica Argint Calificat LOT
71 POPESCU COSMIN – CONSTANTIN Fizica Bronz
73 PREDOI SILVIU ADRIAN Fizica
Astronomie
Argint
Aur
Calificat LOT
76 RADU RĂZVAN OCTAVIAN Fizica
Astronomie
Aur
Argint
Calificat LOT
77 RADUC ANDREI CATALIN Fizica
Astronomie
Aur
Aur
Calificat LOT
78 RAVEANU ROBERT IULIAN Fizica
Astronomie
Aur
Argint
Calificat LOT
80 RUGINĂ ILEANA Fizica Argint Calificat LOT
82 SPĂTARU ŞTEFAN Matematica Aur Calificat LOT
83 STAN MIHAI Fizica Bronz
84 STANCIU ANDREI CRISTIAN Informatica Aur Calificat LOT
85 STANESCU MALIN OCTAVIAN Fizica
Astronomie
Argint
Argint
Calificat LOT
86 STANISOR STEFAN Matematica Argint
88 STOIENESCU PAUL IOAN Matematica Aur
89 TEODORESCU IOANA ALEXANDRA Matematica Argint Calificat LOT
90 TUDOSE ŞTEFAN-RAREŞ Matematica Aur Calificat LOT
94 VLAD MIRUNA ELENA Fizica Bronz
95 WILDENBERG NATHAN Informatica Argint

Nr. Numele si Prenumele Clasa Rezultat Disciplina Explicatie
1 CRETU TUDOR X Aur Astronomie Calificat Lot
2 RADUC ANDREI X Aur Astronomie Calificat Lot
3 MIRITESCU CATALINA XII Aur Astronomie Calificat Lot
4 CRACIUN IUSTINA XII Aur Astronomie Calificat Lot
5 TURCU DENIS XII Aur Astronomie Calificat Lot
6 DRAGULESCU ANCA IX Aur Astronomie
7 POPA OVIDIU X Argint Astronomie Calificat Lot
8 NITU IULIANA XI Argint Astronomie Calificat Lot
9 GRIGUTA VLAD MARIUS XI Argint Astronomie
10 ONCESCU ANDREEA XI Argint Astronomie
11 TRIFA SEBASTIAN XII Argint Astronomie
12 CUCEU ANDREI XII Argint Astronomie Calificat Lot
13 GRIGUTA ANDREEA DENISA IX Argint Astronomie
14 RADU RAZVAN OCTAVIAN IX Argint Astronomie
15 GEORGESCU  ANA X Bronz Astronomie
16 STANESCU MALIN X Bronz Astronomie Calificat Lot
17 ROTARU ANDREI XI Bronz Astronomie
18 LUNGU VALENTINIAN IX Bronz Astronomie
19 POPESCU DAVID IOAN IX Bronz Astronomie
20 BARAN OANA XII Mentiune Biologie Calificat Lot
21 ILIESCU ANDREI X Premiul I Chimie Calificat Lot
22 VELICU MARIA X Premiul II Chimie Calificat Lot
23 DIMA ALEXANDRA IX Premiul II Chimie Calificat Lot
24 PASCALE MARIA XI Mentiune Chimie Calificat Lot
25 NEACSU VLAD XI Mentiune Chimie
26 STEOPOAIE ALEXANDRU XI Mentiune Chimie
27 FILIP MARIA ANDREEA XII Mentiune Chimie Calificat Lot
28 SMARANDACHE VLAD IX Mentiune Chimie
29 IVANUS ANA MARIA X Mentiune Special Chimie
30 PANA ANDREEA MARIA X Mentiune Special Chimie
31 VOICU IOANA DIANA X Mentiune Special Chimie
32 HEGYES ANTONIU XII Mentiune Special Chimie
33 PREDILA ANDREEA IX Mentiune Special Chimie
34 ZOTA SICHLINDE IX Mentiune Special Chimie
35 ITU ANDREEA XI Mentiune Lb. Engleza
36 CRETU TUDOR X Aur Fizica Calificat Lot
37 RADUC ANDREI X Aur Fizica Calificat Lot
38 NITU IULIANA XI Aur Fizica Calificat Lot
39 FRUNZA CRISTIAN XI Aur Fizica Calificat Lot
40 GAITAN GABRIEL XI Aur Fizica Calificat Lot
41 TURCU DENIS XII Aur Fizica Calificat Lot
42 DRAGULESCU ANCA IX Aur Fizica
43 GRIGUTA ANDREEA DENISA IX Aur Fizica
44 POPA OVIDIU X Argint Fizica Calificat Lot
45 STANESCU MALIN X Argint Fizica Calificat Lot
46 TINIUC ALEXANDRU X Argint Fizica
47 RUGINA ILEANA XI Argint Fizica Calificat Lot
48 CIOBANU TUDOR XII Argint Fizica Calificat Lot
49 NICOLAESCU HORIA XII Argint Fizica
50 BILOVOLSCHI BIANCA XII Bronz Fizica
51 MIRITESCU CATALINA XII Bronz Fizica Calificat Lot
52 LUNGU VALENTINIAN IX Bronz Fizica
53 PATRASCANU CASIAN X Aur Informatica Calificat Lot
54 HARSAN VALENTIN XI Aur Informatica Calificat Lot
55 GHEORGHE MIHAI XII Aur Informatica Calificat Lot
56 MARIAN DARIUS IX Aur Informatica Calificat Lot
57 WILDENBERG NATHAN X Argint Informatica
58 GAVRILESCU MARIUS XI Argint Informatica Calificat Lot
59 POSDARASCU EUGENIE DANIEL XII Argint Informatica
60 PRIPOAE SILVIA XII Argint Informatica Calificat Lot
61 CONSTANTINESCU ANDREI COSTIN IX Argint Informatica
62 DOBRE BOGDAN MIHAI IX Argint Informatica
63 MIHALCU ALEXANDRU IX Argint Informatica Calificat Lot
64 MARIN TIBERIU XI Bronz Informatica
65 PETCU IOAN VLAD XII Bronz Informatica
66 STANCIU ANDREI IX Bronz Informatica
67 MOROSANU ROBERT VLADUT IX Bronz Informatica
68 COZAN MARIA X Premiul I Lb. Turca
69 MITESCU  VICTOR GABRIEL IX Premiul I Lb. Turca
70 RUSU IOAN X Premiul I Lb. Turca
71 PIRCALABU  SORANA MARIA IX Premiul II Lb. Turca
72 KOKTURK SINEM IX Premiul II Lb. Turca
73 MITRUŢOIU ALEXANDRA IX Premiul III Lb. Turca
74 GEORGESCU  ALEXANDRU X Premiul III Lb. Turca
75 ÖZBEK AYŞE TEVHIDE X Mentiune Lb. Turca
76 ANDRONACHE TEODOR ANDREI X Aur Matematica Calificat Lot
77 BOCANU MARIUS XI Aur Matematica Calificat Lot
78 CHRISTESCU MATEI XI Aur Matematica Calificat Lot
79 SPATARU STEFAN XI Aur Matematica Calificat Lot
80 BUD VIOREL XII Aur Matematica Calificat Lot
81 MUSCA PAUL XII Aur Matematica Calificat Lot
82 PRIPOAE SILVIA XII Aur Matematica Calificat Lot
83 MIHALCU ALEXANDRU IX Aur Matematica Calificat Lot
84 STOINESCU PAUL IX Aur Matematica Calificat Lot
85 TUDOSE STEFAN RARES IX Aur Matematica Calificat Lot
86 FILIP ALEXANDRU X Argint Matematica
87 JIDOVIN CRISTINA X Argint Matematica
88 COBZARU RALUCA X Argint Matematica
89 DIACONU SIMONA XI Argint Matematica Calificat Lot
90 IVAN MARIA XI Argint Matematica
91 LUCESCU PATRICK XI Argint Matematica
92 ABU BAKER ABDALAH XII Argint Matematica Calificat Lot
93 MAGALIE ANDREEA XII Argint Matematica Calificat Lot
94 BUICA DANUT GABRIEL IX Argint Matematica
95 LUCESCU THEODOR RAZVAN IX Argint Matematica Calificat Lot
96 TEODORESCU IOANA IX Argint Matematica Calificat Lot
97 BADEA MIHAITA X Bronz Matematica
98 COJOCARIU SEBASTIAN X Bronz Matematica
99 MAICAN ALEXANDRU XI Bronz Matematica
100 IARU IOANA VICTORIA IX Bronz Matematica
101 LIA IOANA TEODORA IX Bronz Matematica

 

Nr. crt. Numele si Prenumele Clasa Rezultat Disciplina Explicatie
1 Creţu Tudor Costel IX Argint Astronomie Calificat Lot
2 Niţu Iuliana Camelia X Argint Astronomie Calificat Lot
3 Popa Ovidiu Mihai IX Argint Astronomie Calificat Lot
4 Răduc Andrei Cătălin IX Argint Astronomie Calificat Lot
5 Trifa Sebastian XI Argint Astronomie Calificat Lot
6 Ciobanu Tudor XI Aur Astronomie Calificat Lot
7 Crăciun Iustina XI Aur Astronomie Calificat Lot
8 Cuceu Andrei Alexandru XI Aur Astronomie Calificat Lot
9 Dumitru Sebastian Florin XII Aur Astronomie
10 Frunză Cristian Alexandru X Aur Astronomie Calificat Lot
11 Miriţescu Cătălina Ana XI Aur Astronomie Calificat Lot
12 Turcu Denis XI Aur Astronomie Calificat Lot
13 Oncescu Andreea Maria X Bronz Astronomie
14 Stănescu Mălin Octavian IX Bronz Astronomie
15 Tudor Maria Cristiana IX Bronz Astronomie
16 Rotaru Andrei X Menţiune Astronomie
17 Baran Oana XI Aur Biologie Calificat Lot
18 Filip Andreea Maria XI Aur Chimie Calificat Lot
19 Iliescu Andrei IX Aur Chimie Calificat Lot
20 Bobu Andreea XII Menţiune Chimie Calificat Lot
21 Florea Carmen Isabelle XI Menţiune Chimie Calificat Lot
22 Hegyes Antonius Cezar XI Menţiune Chimie
23 Ivanus Ana Maria IX Menţiune Chimie
24 Neacsu Vlad Andrei X Menţiune Chimie
25 Onofrei Andrea XII Menţiune Chimie
26 Pana Andreea Maria IX Menţiune Chimie
27 Steopoaie Maria Cristina XI Menţiune Chimie
28 Steopoaie Razvan Alexandru X Menţiune Chimie
29 Bilovolschi Bianca Andreea XI Argint Fizica
30 Dumitru Sebastian Florin XII Argint Fizica
31 Griguta Vald Marius X Argint Fizica
32 Andronic Dan Cristian XII Aur Fizica Calificat Lot
33 Ciobanu Tudor XI Aur Fizica Calificat Lot
34 Creţu Tudor Costel IX Aur Fizica
35 Eniceicu Dan Ştefan IX Aur Fizica Calificat Lot
36 Frunză Cristian Alexandru X Aur Fizica Calificat Lot
37 Găitan Gabriel X Aur Fizica Calificat Lot
38 Nicolăescu Horia Petru XI Aur Fizica Calificat Lot
39 Răveanu Robert Iulian IX Aur Fizica
40 Stănescu Mălin Octavian IX Aur Fizica
41 Turcu Denis XI Aur Fizica Calificat Lot
42 Miriţescu Cătălina Ana XI Bronz Fizica
43 Niţu Iuliana Camelia X Bronz Fizica
44 Popescu Cosmin Constantin X Bronz Fizica
45 Răduc Andrei Cătălin IX Bronz Fizica
46 Maican Alexandru Cristian X Menţiune Fizica
47 Oncescu Andreea Maria X Menţiune Fizica Calificat Lot
48 Gavrilescu Marius X Argint Informatica Calificat Lot
49 Marin Tiberiu X Argint Informatica
50 Siminiuc Antoaneta XII Argint Informatica
51 Anghel Daniel Constantin XI Aur Informatica Calificat Lot
52 Gavrila Vlad Alexandru XII Aur Informatica Calificat Lot
53 Gheorghe Mihai XI Aur Informatica Calificat Lot
54 Harsan Valentin X Aur Informatica Calificat Lot
55 Petcu Ioan Vlad XI Aur Informatica
56 Posdarascu Eugenie Daniel XI Aur Informatica Calificat Lot
57 Wildenberg Nathan IX Bronz Informatica
58 Bocanu Marius X Argint Matematica Calificat Lot
59 Ivan Maria Romina X Argint Matematica Calificat Lot
60 Nicolaescu Vlad Andrei X Argint Matematica
61 Pasnicu Mihai Robert XII Argint Matematica
62 Tran Bach Hai XI Argint Matematica Calificat Lot
63 Abu Baker Abdallah XI Aur Matematica
64 Andronache Teodor Andrei IX Aur Matematica Calificat Lot
65 Barbu Mihai Florin XII Aur Matematica
66 Bud Viorel Andrei XI Aur Matematica Calificat Lot
67 Diaconu Simona X Aur Matematica Calificat Lot
68 Iorga Andreea XI Aur Matematica
69 Magalie Andreea XI Aur Matematica Calificat Lot
70 Musca Paul Gabriel XI Aur Matematica Calificat Lot
71 Patrascanu Casian IX Aur Matematica
72 Spataru Stefan X Aur Matematica Calificat Lot
73 Ardelean Diana Alexandra XII Bronz Matematica
74 Balmus Maximilian XII Bronz Matematica
75 Cobzaru Raluca Maria IX Bronz Matematica
76 Frasineanu Vlad Catalin XI Bronz Matematica
77 Ionescu Stefania XII Bronz Matematica
78 Jidovin Cristina IX Bronz Matematica
79 Petrescu Alexandru Gabriel X Bronz Matematica
80 Pripoae Silvia Elena XI Bronz Matematica Calificat Lot
81 Soare Oana Niculina XI Bronz Matematica
Nr. crt. Numele si Prenumele Clasa Rezultat Disciplina Explicatie
1 Spataru Stefan IX Aur Matematica Calificat lot
2 Dragoi Octav XII Aur Matematica Calificat lot
3 Ivanovici Stefan XII Aur Matematica Calificat lot
4 Tamas Ioana XII Aur Matematica Calificat lot
5 Dumitru Sebastian Florin XI Aur Fizica Calificat lot
6 Andronic Dan Cristian XI Aur Fizica Calificat lot
7 Raileanu Roberta XII Argint Fizica Calificat lot
8 Ciobanu Tudor X Argint Fizica Calificat lot
9 Bacauanu V. Vlad XII Premiul III Chimie Calificat lot
10 Filip P . Maria Andreea X Premiul I Chimie Calificat lot
11 Constantin Ana-Maria senior Astronomie Calificat lot
12 Craciun Iustina senior Astronomie Calificat lot
13 Miritescu Catalina Ana senior Astronomie Calificat lot
14 Gavrila Vlad Alexandru XI Informatica Calificat lot
15 Stan Serban Andrei XII Informatica Calificat lot
16 Budau Adrian XII Informatica Calificat lot
17 Tran Bach Hai X Aur Matematica Calificat lot
18 Gheorghe Mihai Dan X Informatica Calificat lot
19 Posdarascu Eugenie Daniel X Informatica Calificat lot
20 Bocanu Marius IX Aur Matematica Calificat lot
21 Nicolae Ioan Andrei V Aur Matematica
22 Cretu Tudor Costel VIII Aur Fizica
23 Nicolaescu Horia Petru X Aur Matematica Calificat lot
24 Turcu Denis X Aur Fizica
25 Harsan Valentin IX Informatica
26 Frunza Cristian Alexandru IX Aur Fizica
27 Plopeanu Tudor VI Aur Matematica
28 Marian Darius VII Informatica Calificat lot
29 Petcu Ioan Vlad X Informatica Calificat lot
30 Ardelean Diana XI Aur Matematica
31 Bobu L. Andreea XI Premiul II Chimie Calificat lot
32 Diaconu Simona IX Aur Matematica Calificat lot
33 Rugina Ileana IX Aur Fizica
34 Anghel Anca Elena VI Informatica
35 Musca Paul Gabriel X Aur Matematica Calificat lot
36 Craciun Adrian Petru IX Informatica Calificat lot
37 Cotrut Petru VI Aur Matematica
38 Pripoae Silvia Elena X Aur Matematica Calificat lot
39 Miritescu Catalina Ana X Aur Fizica
40 Barbu Mihai XI Aur Matematica Calificat lot
41 Gavrilescu Marius IX Informatica
42 Puscasu Felix V Informatica
43 Hristescu Mihai Daniel VIII Aur Matematica Calificat lot
44 Bud Viorel Andrei X Aur Matematica Calificat lot
45 Anghel Daniel Constantin X Informatica Calificat lot
46 Siminiuc Iuliana Antoanela XI Informatica Calificat lot
47 Neacsu R. Vlad Andrei IX Mentiune Chimie
48 Turcu Denis senior Astronomie Calificat lot
49 Dumitru Andrei Georgian X Informatica
50 Popa-Nimigean Vladimir X Argint Fizica
51 Dumitru Sebastian Florin senior Astronomie
52 Eftime Andrei Horatiu VI Argint Fizica
53 Magalie Andreea X Argint Matematica Calificat lot
54 Steopoaie A. Maria-Cristina X Mentiune Chimie
55 Pasnicu Mihai XI Aur Matematica Calificat lot
56 Bolboceanu Madalina XII Argint Matematica Calificat lot
57 Marin Tiberiu IX Informatica
58 Florea S. Carmen-Ana Isabelle X Mentiune Chimie
59 Tapescu O. Iulia XII Mentiune Chimie Calificat lot
60 Raileanu Roberta senior Astronomie
61 Doica Mihnea Gabriel VI Argint Matematica
62 Stanescu Malin Octavian VIII Argint Matematica Calificat lot
63 Abu Baker Abdalah X Argint Matematica
64 Balmus Maximilian XI Argint Matematica
65 Plopeanu Tudor VI Informatica
66 Frasineanu Vlad Andrei X Argint Matematica
67 Ionescu Stefania XI Argint Matematica
68 Nitu Iuliana IX Argint Fizica
69 Tudor Maria junior Astronomie Calificat lot
70 Ristache Dragos Florian XII Informatica
71 Nicolae Ioan Andrei V Informatica
72 Andronache Teodor Andrei VIII Argint Matematica Calificat lot
73 Zoican D. Mihnea Daniel VIII Mentiune Chimie
74 Ciobanu Tudor senior Astronomie
75 Mustatea Radu Ioan VI Argint Matematica
76 Tran Bach Lam VII Informatica
77 Bilovolschi Bianca X Argint Fizica
78 Cotrut Petru VI Informatica
79 Pana G. Andreea-Maria VIII Mentiune Chimie
80 Frunza Cristian Alexandru senior Astronomie Calificat lot
81 Baditescu Stefan VI Argint Matematica
82 Ivan Maria Romina IX Argint Matematica
83 Constantin Ana Maria XII Premiu de onoare Fizica
84 Jidovin Cristina VIII Bronz Matematica Calificat lot
85 Popa-Nimigean Vladimir senior Astronomie
86 Onofrei L. Andreea XI Mentiune Chimie Calificat lot
87 Popescu Armand Gabriel V Argint Matematica
88 Popescu Cosmin Constantin IX Bronz Fizica
89 Bichir Dan Victor VI Bronz Matematica
90 Odea Stefan VI Bronz Matematica
91 Doica Mihnea Gabriel VI Informatica
92 Marian Darius VII Bronz Matematica
93 Nicolaescu Vlad Andrei IX Bronz Matematica Calificat lot
94 Adascalitei Oana XII Bronz Matematica
95 Stan Stefan XI Bronz Matematica
96 Christescu Matei IX Bronz Matematica
97 Dogaru Dan Stefan VI Bronz Fizica
98 Stoica Ana XII Bronz Matematica
99 Git Alexandru XII Matematica
100 Ciomaga A. Bogdan Florin X Mentiune Chimie
101 Maican Alexandru IX Bronz Matematica
102 Ionescu Mihai X Bronz Matematica
103 Puscasu Felix V Bronz Matematica
104 Lucescu Patrick IX Bronz Matematica
105 Georgescu Laura Ioana V Bronz Matematica
106 Predoi Slviu Adrian VI Bronz Matematica
107 Anghel Anca Elena VI Bronz Matematica
108 Ivanus C. Ana Maria VIII Chimie
109 Cheregi Maria Carina senior Astronomie
110 Petrescu B. Rares Ioan X Chimie
111 Pascale D. Maria IX Chimie
112 Gramescu-Boicea Miruna V Matematica
113 Cimpuieru Mihai VIII Matematica
114 Dragoi Sabina V Matematica
115 Petrescu Alexandru Gabriel IX Matematica
116 Iordan Vlad IX Matematica
117 Moldovan Bogdan Daniel IX Matematica
Nr. crt. Numele si Prenumele Clasa Rezultat Disciplina Explicatie
1 Hristescu Daniel aVII-a II/Aur Matematica Calificat lot balcaniada Junior
2 Stanescu Malin aVII-a Mentiune/Argint Matematica Calificat lot balcaniada Junior
3 Pana Andreea aVII-a Bronz Matematica
4 Mazilu Radu Gabriel aVII-a Matematica
5 Tannous Marc aVII-a Matematica
6 Bocanu Marius aVIII-a II/Aur Matematica Calificat lot balcaniada Junior
7 Christescu Matei aVIII-a III/Aur Matematica Calificat lot balcaniada Junior
8 Nicolaescu Vlad aVIII-a Mentiune/Aur Matematica Calificat lot balcaniada Junior
9 Diaconu Simona aVIII-a Mentiune/Aur Matematica Calificat lot balcaniada Junior
10 Rugina Ileana aVIII-a Mentiune/Argint Matematica Calificat lot balcaniada Junior
11 Nitu Iuliana aVIII-a Mentiune/Argint Matematica
12 Popescu Cosmin aVIII-a Matematica
13 Bud Andrei aIX-a I/Aur Matematica Calificat lot International Senior
14 Tran Bach Hai aIX-a II/Aur Matematica Calificat lot International Senior
15 Magalie Andreea aIX-a Mentiune/Aur Matematica Calificat lot balcaniada Junior
16 Ionescu Mihai aIX-a Mentiune/Argint Matematica
17 Abu Baker Abdalah aIX-a Mentiune/Argint Matematica Calificat lot balcaniada Junior
18 Frasineanu Vlad aIX-a Mentiune/Argint Matematica
19 Nicolaescu Horia aIX-a Mentiune/Bronz Matematica Calificat lot International Senior
20 Anghel Daniel aIX-a Mentiune/Bronz Matematica
21 Petrescu Rares aIX-a Mentiune/Bronz Matematica
22 Soare Oana aIX-a Mentiune/Bronz Matematica
23 Petcu Ionut aIX-a Nu sa prezentat Matematica
24 Ionescu Stefania aX-a Mentiune/Aur Matematica Calificat lot International Senior
25 Ardelean Diana aX-a Mentiune/Argint Matematica
26 Balmus Maximilian aX-a Mentiune/Argint Matematica Calificat lot International Senior
27 Barbu Mihai aX-a Mentiune/Argint Matematica
28 Stan Stefan aX-a Bronz Matematica
29 Stoicanescu Gelu aX-a Bronz Matematica
30 Pasnicu Mihai aX-a Bronz Matematica
31 Dragoi Octav aXI-a II/Aur Matematica Calificat lot International Senior
32 Tamas Ioana aXI-a II/Aur Matematica Calificat lot International Senior
33 Ivanovici Stefan aXI-a Mentiune/Argint Matematica Calificat lot International Senior
34 Bolboceanu Madalina aXI-a Mentiune/Argint Matematica Calificat lot International Senior
35 Soare Madalina aXI-a Mentiune/Argint Matematica Calificat lot International Senior
36 Stoica Ana aXI-a Mentiune/Argint Matematica
37 Git Alexandru aXI-a Bronz Matematica
38 Muntean Alexandru aXI-a Matematica
39 Tiba Marius aXII-a III/Aur Matematica Calificat lot International Senior
40 Blindu Ciprian aXII-a Mentiune/Bronz Matematica
41 Anghel Anca aV-a Mentiune/Bronz Informatica
42 Frasineanu Anca aV-a Mentiune/Bronz Informatica
43 Plopeanu Tudor aV-a Informatica
44 Tran Bach Lam aVI-a Mentiune/Argint Informatica
45 C.tinescu Andrei aVI Mentiune/Argint Informatica
46 Costea Vlad aVI Mentiune/Bronz Informatica
47 Zloteanu Nichita aVIII-a III/Aur Informatica
48 Gheorghe Mihai Dan aIX-a I/Aur Informatica Calificat lot International Senior
49 Posdarascu Daniel aIX-a II/Aur Informatica Calificat lot International Senior
50 Petcu Ioan Vlad aIX-a Bronz Informatica
51 Gavrila Vlad aXa I/Aur Informatica Calificat lot International Senior
52 Siminiuc Antonela aXa II/Aur Informatica
53 Mocan Cezar aXI-a I/Aur Informatica Calificat lot International Senior
54 Budau Adrian aXI-a II/Aur Informatica Calificat lot International Senior
55 Stan Serban Andrei aXI-a Mentiune/Aur Informatica Calificat lot International Senior
56 Zernoveanu Radu aXI-a Mentiune/Argint Informatica
57 Pripoae Anton Teodor aXI-a Mentiune/Argint Informatica Calificat lot International Senior
58 Paunel Cosmin aXI-a Bronz Informatica
59 Ionescu Victor aXII-a II/Aur Informatica Calificat lot International Senior
60 Antonescu Andrei aXII-a Mentiune/Argint Informatica Calificat lot International Senior
61 Tataranu Vlad aXII-a Mentiune/Argint Informatica
62 Stanescu Malin aVII-a Mentiune Fizica
63 Hristescu Daniel aVII-a Mentiune Fizica
64 Pana Andreea aVII-a Fizica
65 Nicolaescu VLad aVIII-a Mentiune Fizica
66 Nicolaescu Horia aIX-a I Fizica
67 Bilovolski Bianca aIX-a II Fizica
68 Turcu Denis aIX-a Mentiune Fizica
69 Ciobanu Tudor aIX-a Mentiune Fizica
70 Serban Andrada aIX-a Fizica
71 Serbanescu Diana aIX-a Fizica
72 Cioc Stefan aIX-a Fizica
73 Anghel Daniel aIX-a Fizica
74 Andronic Cristian aX-a I Fizica Calificat lot International Senior
75 Dumitru Sebastian aX-a II Fizica Calificat lot International Senior
76 Gavrila Vlad aX-a III Fizica
77 Kis Alex aX-a Mentiune Fizica
78 Pasnicu Mihai Robert aX-a Fizica
79 Raileanu Roberta aXI-a III Fizica Calificat lot International Senior
80 Constantin Ana Maria aXI-a Mentiune Fizica Calificat lot International Senior
81 Cristea Platon Tudor aXII-a Mentiune Fizica Calificat lot International Senior
82 Dochita Mihai aXII-a Mentiune Fizica
83 Filip Maria Andreea aIX-a I Chimie
84 Florea Isabelle aIX-a II Chimie
85 Steopoaie Cristina aIX-a Mentiune Chimie
86 Baran Oana aIX-a Mentiune Chimie
87 Chivu Stefan aIX-a Mentiune Special Chimie
88 Negulescu Anca aIX-a Mentiune Special Chimie
89 Bobu Andreea aX-a I Chimie Calificat lot International Senior
90 Ilca Serban aX-a II Chimie Calificat lot International Senior
91 Onofrei Andreea aX-a Mentiune Chimie Calificat lot International Senior
92 Bacauanu Vlad aX-a I Chimie Calificat lot International Senior
93 Tapescu Iulia aX-a Mentiune Chimie Calificat lot International Senior
94 Tudor Maria Cristina Junior Astronomie
95 Constantin Ana-Maria Senior I Astronomie Calificat lot International Senior
96 Miri?escu C?t?lina Senior II Astronomie Calificat lot International Senior
97 R?ileanu Roberta Senior II Astronomie Calificat lot International Senior
98 Dumitru Sebastian Senior Mentiune Astronomie Calificat lot International Senior
99 Turcu Denis Senior Mentiune Astronomie Calificat lot International Senior
100 Kis Alex Mihai Senior Mentiune Astronomie
101 Manca Andrei Alberto Senior Mentiune Astronomie Calificat lot International Senior
102 Ciobanu Tudor Senior Mentiune Astronomie
103 Filip Maria Andreea aIX-a I Biologie
104 Florea Isabelle aIX-a Mentiune Biologie
105 Baran Oana aIX-a Mentiune Biologie
Nr. crt. Numele si Prenumele Clasa Rezultat Disciplina Explicatie
1 Frasineanu Vlad VIII Premiul I Matematica
2 Nicolaescu Horia VIII Premiul I Matematica
3 Pripoae Silvia VIII Premiul I Matematica
4 Soare Oana VIII Premiul I Matematica
5 Tran Bach Hai VIII Premiul I Matematica
6 Anghel Daniel VIII Premiul I Matematica
7 Magalie Andreea VIII Mentiune Matematica
8 Abu Baker Abdallah VIII Mentiune Matematica
9 Petrescu Rares VIII Mentiune Matematica
10 Barbu Mihai IX Premiul I Matematica Calificat Lot
11 Ardelean Diana IX Mentiune Matematica Calificat Lot
12 Ionescu Stefania IX Mentiune Matematica Calificat Lot
13 Balmus Maximilian IX Mentiune Matematica Calificat Lot
14 Ivanovici Stefan Adrian X Premiul I Matematica Lot Balcaniada
15 Tamas Ioana X Premiul I Matematica Calificat Lot
16 Muntean Alexandru X Premiul III Matematica Calificat Lot
17 Dragoi Octav X Mentiune Matematica Lot Balcaniada
18 Bolboceanu Madalina X Mentiune Matematica Calificat Lot
19 Soare Madalina X Mentiune Matematica Calificat Lot
20 Stoica Ana Andreea X Mentiune Matematica
21 Bacauanu Vlad X Mentiune Matematica
22 Git Alexandru X Mentiune Matematica
23 Chindea Filip Andrei XI Premiul I Matematica Calificat Lot
24 Tiba Marius XI Premiul I Matematica Calificat Lot
25 Blindu Ciprian Florian XI Mentiune Matematica Calificat Lot
26 Cringureanu Andrei Daniel XII Mentiune Matematica Calificat Lot
27 Gavrila Vlad IX Premiul I Informatica Calificat Lot
28 Mocan Cezar X Premiul I Informatica Calificat Lot
29 Zernoveanu Radu X Premiul II Informatica
30 Stan Serban Andrei X Premiul III Informatica Calificat Lot
31 Pripoae Teodor X Mentiune Informatica Calificat Lot
32 Ionescu Victor XI Premiul I Informatica Calificat Lot
33 Antonescu Andrei XI Premiul II Informatica Calificat Lot
34 Tataroiu Bogdan XII Premiul I Informatica Calificat Lot
35 Dumitru Sebastian IX Mentiune Astronomie si astrofizica Calificat Lot
36 Raileanu Roberta X Mentiune Astronomie si astrofizica Calificat Lot
37 Constantin Ana X Mentiune Astronomie si astrofizica Calificat Lot
38 Manca Andrei Alberto XI Mentiune Astronomie si astrofizica Calificat Lot
39 Zelko Ioana XII Premiul I Astronomie si astrofizica Calificat Lot
40 Constantin Marius XII Premiul III Astronomie si astrofizica Calificat Lot
41 Rugina Ileana VII Mentiune Fizica
42 Nicolaescu Vlad VII Mentiune Fizica
43 Nicolaescu Horia VIII Premiul II Fizica
44 Gavrila Vlad IX Premiul I Fizica
45 Dumitru Sebastian IX Premiul II Fizica
46 Kis Alexandru IX Premiul III Fizica
47 Ardelean Diana IX Mentiune Fizica
48 Raileanu Roberta X Mentiune Fizica Calificat Lot + Lot restrans (Yakutia)
49 Constantin Ana X Mentiune Fizica
50 Cristea Platon Tudor XI Mentiune Fizica Calificat Lot + Lot restrans (Yakutia)
51 Dochita Mihai XI Mentiune Fizica
52 Constantin Marius XII Premiul I Fizica Calificat Lot + Lot restrans (OIF)
53 Zelko Ioana XII Mentiune Fizica Calificat Lot + Lot restrans (OIF)
Nr. crt. Numele si Prenumele Clasa Rezultat Disciplina Explicatie
1 Persu Elena Madalina XII Premiul I Matematica Lot Balcaniada
2 Deneanu Andrei Florin XII Premiul I Matematica Lot Balcaniada
3 Bozgan Francisc Teodor XII Premiul I Matematica Calificat Lot
4 Cozma Andrei Sorin XII Premiul I Matematica Calificat Lot
5 Chindea Filip Andrei X Premiul I Matematica Calificat Lot
6 Abu Baker Abdalah VII Premiul I Matematica Calificat Lot
7 Ivanovici Stefan Adrian IX Premiul I Matematica Calificat Lot
8 Magalie Andreea VII Premiul II Matematica Calificat Lot
9 Nicolaescu Horia Petru VII Premiul II Matematica Calificat Lot
10 Bosinceanu Constantin XII Mentiune Matematica Calificat Lot
11 Blindu Ciprian Florian X Mentiune Matematica
12 Cristea-Platon Tudor X Mentiune Matematica
13 Semenciuc Daniel X Mentiune Matematica
14 Stiuler Emanuel X Mentiune Matematica
15 Tiba Marius X Mentiune Matematica Calificat Lot
16 Posdarascu Daniel VII Mentiune Matematica
17 Sfia Andreea Cristina VII Mentiune Matematica
18 Tran Bach Hai VII Mentiune Matematica Calificat Lot
19 Pripoae Silvia VII Mentiune Matematica Calificat Lot
20 Bolboceanu Madalina IX Mentiune Matematica
21 Dragoi Octav IX Mentiune Matematica Calificat Lot
22 Git Alexandru IX Mentiune Matematica
23 Muntean Alexandru IX Mentiune Matematica
24 Soare Madalina IX Mentiune Matematica Calificat Lot
25 Stoica Ana Andreea IX Mentiune Matematica Calificat Lot
26 Tamas Ioana Maria IX Mentiune Matematica Calificat Lot
27 Gheorghe Cosmin XII Premiul I Informatica Calificat Lot
28 Tataroiu Bogdan Cristian XI Premiul I Informatica Calificat Lot
29 Tataranu Vlad Bogdan X Premiul I Informatica Calificat Lot
30 Pripoae Tudor Anton IX Premiul I Informatica Calificat Lot
31 Gavrila Vlad VIII Premiul II Informatica Calificat Lot
32 Dragus Marius Ioan XII Premiul III Informatica Calificat Lot
33 Mocan Cezar IX Premiul III Informatica Calificat Lot
34 Stan Serban Andrei IX Premiul III Informatica Calificat Lot
35 Savin Tiberiu XII Mentiune Informatica Calificat Lot
36 Stanica Andrei XII Mentiune Informatica Calificat Lot
37 Zernoveanu Radu IX Mentiune Informatica Calificat Lot
38 Mircescu Alexandru VIII Mentiune Informatica Calificat Lot
39 Posdarascu Daniel VII Mentiune Informatica
40 Frasineanu Vlad VII Mentiune Informatica
41 Constantin Marius XI Premiul II Astronomie Calificat Lot
42 Zelko Ioana XI Premiul III Astronomie Calificat Lot
43 Constantin Ana Maria IX Mentiune Astronomie
44 Manca Alberto XI Mentiune Astronomie Calificat Lot
45 Albert Karoly IX Mentiune Astronomie
46 Racoreanu Mihai IX Mentiune Astronomie
47 Constantin Marius XI Premiul I Fizica Calificat Lot
48 Nicolaescu Horia Petru VII Premiul I Fizica
49 Gavrila Vlad Alexandru VIII Premiul I Fizica
50 Racoreanu Mihai IX Premiul II Fizica
51 Zelko Ioana XI Premiul III Fizica Calificat Lot
52 Albert Karoly IX Mentiune Fizica
53 Constantin Ana Maria IX Mentiune Fizica
54 Cristea-Platon Tudor X Mentiune Fizica
55 Lica Razvan XII Mentiune Fizica Calificat Lot
Nr. crt. Numele si Prenumele Clasa Rezultat Disciplina Explicatie
1 Stan Stefan VII Mentiune Matematica
2 Ivanovici Stefan VIII Mentiune Matematica LOT Juniori Balcaniada
3 Chindea Filip IX Premiul I Matematica LOT Senior IMO
4 Tiba Marius IX Mentiune Matematica LOT Senior IMO
5 Blandu Ciprian IX Mentiune Matematica
6 Cristea Platon Tudor IX Mentiune Matematica
7 Raita Bogdan X Premiul III Matematica
8 Marinescu Razvan X Mentiune Matematica
9 Bosinceanu Constantin X Mentiune Matematica
10 Cringureanu Andrei X Mentiune Matematica
11 Persu Madalina Elena XI Mentiune Matematica LOT Senior IMO Membru Balcaniada Senior
12 Deneanu Andrei Florin XI Mentiune Matematica LOT Senior IMO
13 Bozgan Francisc XI Premiul I Matematica LOT Senior IMO
14 Cozma Andrei Sorin XI Premiul II Matematica LOT Senior IMO
15 Cervicescu Virgil XI Mentiune Matematica
16 Petre Luca XI Mentiune Matematica
17 Ilie Livia Alexandra XII Matematica LOT Senior IMO
18 Dumitrescu Eugen Mihail XII Matematica LOT Senior IMO Membru Balcaniada Senior
19 Georgescu Flavian XII Mentiune Matematica LOT Senior IMO
20 Baetica Ania XII Mentiune Matematica
21 Rusu Victor XII Premiul I Informatica Aur – LOT
22 Gheorghe Cosmin XI Premiul I Informatica Aur – LOT
23 Tataroiu Bogdan X Premiul I Informatica Aur – LOT
24 Savin Tiberiu XI Premiul III Informatica Aur
25 Sperlea Adriana Cristina X Premiul III Informatica Aur
26 Dragus Marius Ioan XI Premiul III Informatica Aur – LOT
27 Tataranu Vlad Bogdan IX Mentiune Informatica Aur
28 Baltescu Paul Dan XII Mentiune Informatica Aur – LOT
29 Tandrau Alexandru Octavian XII Mentiune Informatica Argint – LOT
30 Filimon Dan George XI Mentiune Informatica Argint
31 Simion Alexandru Ciprian XII Mentiune Informatica Argint – LOT
32 Damaschin Mihai XII Mentiune Informatica Argint
33 Chis Antoniu Raoul XI Mentiune Informatica Bronz
34 Gavrila Vlad Alexandru VII Premiul I Informatica LOT Juniori
35 Stan Serban Andrei VIII Premiul I Informatica LOT Juniori
36 Zernoveanu Radu VIII Premiul III Informatica LOT Juniori
Nr. crt. Numele si Prenumele Clasa Rezultat Disciplina Explicatie
1 Bosanceanu Constantin IX Bronz Matematica SSM
2 Ciupan Andrei IX Bronz Matematica SSM
3 Persu Madalina X Locul II Matematica Aur SSM + LOT
4 Deneanu Andrei X Mentiune Matematica Membru Olimpiada Balcanica
5 Dumitrescu Mihai XI Mentiune Matematica Membru Olimpiada Balcanica
6 Georgescu Flavian XI Mentiune Matematica Aur SSM
7 Ilie Livia XI Bronz Matematica Lot pregatire
8 Baetica Ania XI Bronz Matematica  SSM
9 Matei Vlad XI Bronz Matematica  SSM
10 Buciumas Valentin XII Mentiune Matematica Medalie argint SSM + LOT
11 Mircescu Alexandru VI Mentiune Informatica
12 Zernoveanu Radu VII Locul II Informatica
13 Tataranu Vlad VIII Locul I Informatica
14 Tataroiu Bogdan IX Locul I Informatica LOT
15 Tudorica Alexandru IX Locul II Informatica
16 Sperlea Adriana IX Mentiune Informatica
17 Popescu Victor IX Mentiune Informatica
18 Gheorghe Cosmin X Locul I Informatica LOT
19 Stanica Andrei X Locul II Informatica LOT
20 Dumitru Radu Bogdan X Mentiune Informatica
21 Dragus Marius Ioan X Mentiune Informatica LOT
22 Simion Alexandru XI Locul II Informatica LOT
23 Baltescu Paul-Dan XI Locul III Informatica LOT
24 Rusu Victor XI Locul V Informatica LOT
25 Tandrau Alexandru XI Mentiune Informatica LOT
26 Damaschin Mihai XI Mentiune Informatica
27 Grigorean Andrei XII Locul I Informatica LOT
28 Stanciu Valentin XII Locul II Informatica LOT
29 Costantin Marius IX Locul II Fizica LOT
30 Zelko Ioana IX Locul III Fizica LOT
31 Lica Razvan X Locul I Fizica LOT
32 Bara Ionut XI Mentiune Fizica LOT
33 Dragomir Razvan IX Mentiune Chimie
34 Silea Simona IX Mentiune Chimie
35 Diaconu Diana X Mentiune Chimie
36 Martin Eliza XI Mentiune Chimie
37 Iosub Viorel Andrei XII Mentiune Chimie LOT
38 Safta Ana Maria X Mentiune Romana
Nr. crt. Numele si Prenumele Clasa Rezultat Disciplina Explicatie
1 Persu Madalina IX I Matematica Lotul National
2 Deneanu Andrei IX I Matematica
3 Ilie Livia X I Matematica Lotul National
4 Dumitrescu Eugen X Mentiune Matematica Calificat pentru Balcanic Olympiad
5 Baetica Ania X Mentiune Matematica
6 Georgescu Flavian X Mentiune Matematica Lotul National
7 Matei Vlad X Mentiune Matematica Lotul National
8 Buciumas Valentin XI Mentiune Matematica
9 Tataranu Vlad VII Mentiune Informatica
10 Mihailescu Cristina VIII Mentiune Informatica
11 Gheorghe Cosmin IX I Informatica
12 Simion Alexandru X III Informatica Lotul National
13 Baltescu Paul Dan X Mentiune Informatica
14 Stanciu Valentin XI I Informatica Lotul National
15 Ionescu Bogdan XI Mentiune Informatica
16 Florea Lucian Tiberiu XII Mentiune Informatica Lotul National
17 Ogrean Georgiana Ancuta XII Mentiune Limba romana
18 Lica Razvan IX II Fizica
19 Bara Ionut Andrei X Mentiune Fizica Lotul National
20 Iosif Florina-Cristina XI Fizica Lotul National
21 Deaconu Diana Elena IX M-MEdC Chimie
22 Diaconu Horia IX M-MEdC Chimie
23 Martin Eliza Cristina X M-Speciala, PSP Chimie Lotul National
24 Iosub Viorel Andrei XI Chimie Lotul National
25 Deneanu Dragos Nicolae XII M-MEdC Chimie Lotul National
26 Nedelcu Cristina Mihaela IX I Limba spaniola
Nr. crt. Numele si Prenumele Clasa Rezultat Disciplina Explicatie
1 Martin Eliza Cristina IX I Chimie
2 Baetica Ania IX I Matematica
3 Matei Vlad IX II Matematica Lotul National
4 Ilie Livia IX II Matematica Lotul National
5 Damaschin Mihai IX Matematica Lotul National
6 Bara Ionut Andrei IX Diploma de excelenta Fizica Lotul National
7 Moraru Mihai IX Mentiune Informatica
8 Dumitrescu Mihail IX Mentiune Informatica
9 Stanciu Valentin X I Informatica
10 Iosif Florina-Cristina X I Fizica
11 Ionescu Bogdan X II Informatica
12 Stancu-Mara Cristina X Mentiune Informatica
13 Gonczi Andrei X Mentiune Informatica
14 David Alexandru X Mentiune Fizica
15 Deneanu Dragos Nicolae XI II Chimie Lotul National
16 Popeea Traian XI II Matematica
17 Chiriac Irina XII I Chimie Lotul National
18 Banda Narcisa XII I Matematica Lotul National
19 Rosoiu Alexandru XII II Matematica
20 Stancu-Mara Sorin XII III Informatica Lotul National
21 Boioglu Ana Maria XII Premiul Special Biologie
Nr. crt. Numele si Prenumele Clasa Rezultat Disciplina Explicatie
1 Rosoiu Alexandru XI I Matematica Lotul National
2 Gratie Cristian XII I Matematica Lotul National
3 Buciumas Valentin IX Mentiune Matematica
4 Vint Alexandru X Mentiune Matematica
5 Benea Cristina XII Mentiune Matematica
6 Lacatusu Valeriu XII Mentiune Matematica
7 Stan Sonia XI Mentiune Matematica
8 Ionescu Bogdan IX II Informatica
9 Florescu Alex X II Informatica
10 Stancu-Mara Sorin XI III Informatica Lotul National
11 Stanciu Valentin IX Mentiune Informatica
12 Podeanu Victor X Mentiune Informatica
13 Ganceanu Silviu XII Mentiune Informatica Lotul National
14 Mosoi Alexandru XII Mentiune Informatica Lotul National
15 Iosif Florina IX I Fizica
16 David Alexandru IX Mentiune Fizica
17 Voicu Alexandru X I Chimie
18 Balan Simona XII Mentiune Chimie Lotul National
19 Chiriac Irina XII Mentiune Chimie Lotul National
Nr. crt. Numele si Prenumele Clasa Rezultat Disciplina Explicatie
1 Popa Laurentiu XI I Fizica Lotul National
2 Ungureanu Sergiu XII II Fizica Lotul National
3 Cautun Marius XII III Fizica Lotul National
4 Onisan Aristide XII Mentiune Fizica Lotul National
5 Hening Alexandru XII Mentiune Fizica Lotul National
6 Dobjanschi Alexandru XI Mentiune Fizica
7 Matei Alexandru IX Mentiune Fizica
8 Cucu Dragos IX Mentiune Fizica
9 Raicu Claudiu XII II Matematica Lotul National
10 Rosoi Alexandru X III Matematica
11 Ciungu Madalin XII Premiu Special Matematica
12 Benea Cristina XI Mentiune Matematica
13 Gratie Cristian XI Mentiune Matematica
14 Stan Sonia IX Premiu Special Matematica
15 Vint Alexandru IX Premiu Special Matematica
16 Ciobotaru Corina XI Premiu Special Matematica
17 Stancu-Mara Sorin X I Informatica
18 Danet Tiberiu XII II Informatica Lotul National
19 Tautu Bogdan IX Mentiune Informatica
20 Podeanu Victor IX Mentiune Informatica
21 Stancu -Mara Cristina IX Mentiune Informatica
22 Preoteasa Alexandru XI Mentiune Informatica
23 Mosoi Alexandru XI Mentiune Informatica Lotul National
24 Vutescu Stefan XI Mentiune Biologie
25 Balan Simona XI Premiu Special Chimie Lotul National
26 Copil Bogdan XI Mentiune Chimie Lotul National
27 Chiriac Ana Maria X Premiu Special Chimie
28 Tofan Daniel XI Premiu Special Chimie Lotul National
29 Voicu Alexandru XI Mentiune Chimie