Donează o cărămidă pentru noul campus şcolar!

Iată că Lumina Instituţii de Învăţământ şi Liceul Internaţional de Informatică Bucureşti au ajuns la 20 de ani de activitate în România. Am parcurs împreună această perioadă, beneficiind de sprijinul şi de încrederea dumneavoastră în tot acest timp, iar pentru acest lucru dorim să vă mulţumim!

Aflaţi la această piatră de hotar care marchează trecerea celor 20 de ani, Lumina Instituţii de Învăţământ îşi propune un nou obiectiv ambiţios – construcţia celui mai modern campus şcolar din România, o nouă şcoală cu dotări la cel mai înalt nivel, unde performanţele cu care v-am obişnuit să poată atinge noi standarde.

La realizarea acestui frumos obiectiv puteţi contribui şi dumneavoastră donând contravaloarea unei cărămizi (1 euro). În felul acesta contribuiţi la educaţia generaţiilor viitoare de copii care vor trece pragul acestei şcoli.

Descarcati —- AICI —- Formularul de Donatie!

Vă mulţumim anticipat pentru sprijin!