Am inceput anul scolar in “casa noua”!

Anul scolar 2015-2016 a inceput cu emotii mai mari decat de obicei pentru elevii, parintii si profesorii nostri deoarece a coincis cu mutarea in noul Campus Scolar ICHB, cel mai mare si mai modern campus privat din Romania la momentul actual!

 

Dorim sa le multumim in mod deosebit domnului Calin Popescu Tariceanu, Presedintelui Senatului, domnului Andrei Gerea, Ministrul Energiei, Intreprinderilor Mici si Mijlocii si Mediului de Afaceri, domnului Dan Motreanu, Vicepresedinte al Camerei Deputatilor, domnului Paul Nicolae Petrovan, Prefect al Municipiului Bucuresti, si tuturor reprezentantilor oficiali ai Ministerului Educatiei si Cerecetarii Stiintifice si ai Ministerului Culturii care au participat la eveniment.

 

Nu in ultimul rand, dorim sa le multumim calduros parintilor si elevilor care ne-au fost alaturi in numar atat de mare in aceasta zi speciala!

 

Va dorim un nou an scolar plin de realizari!