Contact

HartăVizualizare Stradală

Your Name (required)

Your Email (required)

Your Phone No.

Subject

Your Message


Contact

Liceul Internațional de Informatică București
Str. Balta Albina, nr. 9, Sector 3, București, România
T: +4021 327 54 43
T: +4021 327 65 70
T: +4021 327 54 32
F: +4021 320 95 60

Managementul școlii

Istrate Roberto Ismail Sahin
Istrate Roberto: Director
istrate.roberto@ichb.ro
Ismail Sahin: Manager
ismail.sahin@ichb.ro

Directori Adjuncți Liceu:

Iusein Ervin
Iusein Ervin: Director Educativ
iusein.ervin@ichb.ro
Mehmet Buyukcombak: Coordonator activități extrașcolare
mehmet.buyukcombak@ichb.ro
Chatzi Salih
Travaci Ferhat: Coordonator de Olimpiade
travaci.ferhat@ichb.ro
Chatzi Salih: Coordonator de Absolventi
chatzi.salih@ichb.ro
Dragan Jeni-Maria
Drăgan Jeni-Maria: Director adjunct – Disciplină
dragan.maria@ichb.ro